czwartek, 8 listopada 2012

Balea i juz !

Dobry ścierak nie jest zły - a jeszcze jak faktycznie jest dobry to koniecznie powinien się znaleźć w naszym posiadaniu aby nas uszczęśliwiać :). Peeling z Baleii zdecydowanie potrafi dobrze ścierać i uszczęśliwiać nasze zmysły. Produkt wszedł w moje posiadanie dzięki akcji BlogBoxowej - chyba inaczej bym nie mogła cieszyć się Baleą gdyż przecież jest u nas niedostępna stacjonarnie - a szkoda. 
Produkt z tego co wnioskuję jest z edycji limitowanej (tyle rozumiem) - to co dobre zawsze limitują - a Ci to co robią to tak jakby mieli monopol na dozowanie nam przyjemności i decydowanie jak długo kiedy i gdzie ... 
Cudeńko prezentuje się tak:


dla tych co rozumieją bądź udają że rozumieją ;) Może nie dość dokładnie uchwyciłam drobinki, ale one tam naprawdę są i ten kolor taki lekko mydlany jest spowodowany ogromną ilością małych białych ścieraków dodatkowo wzmocnionych większymi czerwonymi i niebieskimi, całość przypomina trochę zmieszany proszek do prania z mydłem w płynie :). 
Ścierak jest dość gęsty - nie leje się po rękach dzięki czemu łatwo jest go sobie zaaplikować i dokładnie wymasować bez zbędnego tracenia go tu i ówdzie - a tracić szkoda bo bardzo fajny jest. Ściera bardzo dobrze dość delikatnie ale skutecznie, nie podrażnia, nie pozostawia tłustego filmu - ja tego nie znoszę- skóra po użyciu jest miękka gładka i pięknie spija balsam. Pięknie pachnie zapach jest taki mleczno-cytrusowy nie ma tam gorzkiej limonki ale taka słodka cytrynka - lekko mdły - ale w swojej mdłości słodki i rozpieszczający zmysły. Zapach bardzo przypadł mi do gustu - używanie peelingu sprawia mi dużą przyjemność. Jedyną rzeczą do której mogę się przyczepić to opakowanie - na tą konsystencję przydałby się zakręcany słoiczek a nie tuba po przy pozostałości 1/3 całego opakowania będę już musiała ją przeciąć bo bardzo trudno go wycisnąć. Zapach wszystko rekompensuje cóż chcieć więcej?? - tylko i wyłącznie dostępności do produktu. Jeżeli jest jeszcze dostępny w DM i ktoś do nich ma dostęp to polecam gorąco. 

pozdrawiam
.biemi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...