środa, 18 stycznia 2012

TAG nasze ulubione seriale

 


ZASADY:

1. Opublikuj u siebie na blogu logo taga.
2. Napisz, kto Cię otagował.
3. Otaguj 5 innych bloggerek.
4. Wymień i opisz kilka swoich ulubionych seriali.

TAG nie przywędrował a skorzystałam z niego od Zoili 

Należę do serialomaniaków - bardzo łatwo się wkręcam, były czasy, że życie kręciło się wokół seriali, coś się robiło przed albo po danym serialu nigdy w trakcie. Jak dobrze, że teraz wszystko można znaleźć w sieci i jeszcze więcej czasu na nie tracić. 

1.  Sex and the City - Mój nr 1 ever :) nie trzeba go nikomu przedstawiać, mogę go oglądać na okrągło sezon po sezonie nie ważne, że wiem co będzie ważne że oglądam SATC :D:D:D.
Krótki opis to: 4 samotne kobiety w Nowym Yorku wiedzą co jest dobre i korzystają z pełni życia :D:D
2. Dawson's Creek - Jezioro marzeń Sentymentalnie do niego podchodzę, podstawówka i gimnazjum spędzone na oglądaniu z zapartym tchem kolejnych odcinków, które miały wyjaśnić z kim słodka Joey będzie:) 
Serial o dorastaniu amerykańskiej młodzieży, o problemach ich dnia codziennego. Wg mnie idealny dla nastolatków prosta fabuła i miłe dla oka obrazki. Mało kto nie wie co to jest ;)


3.  Gilmore Girls - Kochane kłopoty (polskie tłumaczenia czasem rozbrajają) Serial o małomiasteczkowym życiu w USA - często sytuacje przerysowane, nierealne - wszystko przedstawione jakby życie miasteczka toczyło się tylko wokół dwóch głównych bohaterek, ale właśnie za to go uwielbiam za prostotę. Jest to również serial z czasów dorastania do którego często powracam :)


4. How I met your mother - odkrycie sprzed ok pół roku - uwielbiam - dobre na odstresowanie i poprawę humoru, serial o paczce przyjaciół, z wielo przezabawnymi sytuacjami i super dialogami - i to wcale nie jest kopia Friendsów ;) 


5. Magda M - żeby nie było że tylko zagraniczniaki - och banalny, ale mój ulubiony polski obyczajowy serial. Kojarzy mi się z pierwszym rokiem studiów, jak z koleżankami siedziałyśmy i go oglądałyśmy i jeżeli ktoś śmiał nam przerwać gotowe byłyśmy zabić ;). Opowiada o życiu pewnej eleganckiej pani prawnik. 


6. rodzinka.pl - super komediowy serial, wiadomo że przerysowany, wiadomo że nie realny, ale tak zabawny i fajny, że z chęcią go oglądam i jestem mile zaskoczona, że i u nas coś dobrego potrafią nakręcić. Mimo, że serial nie jest naszym oryginalnym pomysłem to i tak jest super :) polecam dla tych co nie widzieli. 


Tag już do wielu trafił, więc taguję wszystkich chętnych 
.biemi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...