piątek, 21 marca 2014

Raz na gorze raz na dole.

Chyba każda z nas ma w kosmetyczce produkty, które płatają figle. Nie przepadam za takimi produktami bo nigdy nie wiadomo kiedy będą mieć ten zły dzień zawsze licząc, że to nie ten. Jeszcze bardziej niewdzięczne staje się takie 'zachowanie' jeżeli dotyczy produktu, który ma teoretycznie dodawać nam pewności siebie - czyli korektor do zadań specjalnych. Zbierając się do napisania do recenzji tego preparatu niezmiennie miałam mieszane uczucia i nie wiedziałam czy jest sens w ogóle się zagłębiać w temat. To co mnie skłoniło do zaopiniowania go to ciekawość czy macie podobne problemy z takimi produktami.

Produkt: Magiczny korektor
Pojemność: 3g każda część
Cena: ok. 20zł
Dostępność: drogerie natura, sklep on-line


Korektor otrzymujemy w ładnym i wygodnym opakowaniu z dobrego plastiku. Po za tym, że opakowanie jest przyjemne dla oka - jest poręczne to niestety średnio higieniczne zwłaszcza, że produkt skierowany jest m.in. do nakładania na niedoskonałości a w tej firmie nie jest lekko nie powodować rozsiewania syfków. 

Kolejna sprawa to - każdy z korektorów ma treściwą dość zbitą formułę. Jest to jednocześnie zaletą jak i wadą. Na plus fakt, że z łatwością zakrywa to co ma zakrywać. Na minus to, że produkt często okazuje się zbyt ciężki powodując, że skóra nie oddycha i korektor powoduje powolniejsze 'dochodzenie' do siebie. 

W gorsze dni potrafi z czasem lekko przebijać się przez makijaż - nie jest to na maksa widoczne niemniej jednak powoduje lekki dyskomfort i odbiera pewność, że się dobrze wygląda. 

Dlaczego go cały czas używam i nawet trochę lubię? A to dlatego, że przy makijażach na mur beton z dodatkową świeżą diodą sprawdza się bardzo dobrze. Obecnie używam go tylko na większe wyjścia na co dzień przy lżejszym makijażu kompletnie się nie sprawdza powodując pogorszenie się stanu mojej skóry. 

Niestety nie tego oczekiwałam od tego typu produktu. Chciałam dobrego krycia i zadowalającego wyrównania niedoskonałości. 

Używacie takich produktów? Czy u Was również one powodują pogorszenie się cery? Czy również lubię być na wierzchu?

pozdrawiam
.biemi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...